+48 22 728 10 79
Metalowe szafy i szafki szkolne

Metalowe szafy – Szafki szkolne

Szkoła to wyjątkowo tłoczne miejsce – codziennie zapełnia się setkami uczniów i dziesiątkami pedagogów. Jednym z najważniejszych wymogów jej prawidłowego funkcjonowania jest zapewnienie wszystkim odpowiednich warunków do pracy oraz nauki. Jednym z głównych elementów wyposażenia szkół są szafki szkolne – mimo iż często nie zwracamy na nie uwagi, ich brak przeszkadzałby nam zdecydowanie bardziej. Odpowiednie szafy szkolne pozwalają nie tylko bezpiecznie przechowywać odzież wierzchnią, ale również środki czystości i inne, niezbędne akcesoria.

Elementy metalowe posiadają jedną niezaprzeczalną zaletę – są solidne i trwałe. Z tego powodu, szafki szkolne wykonuje się najczęściej z metalu. Cieńszy niż drewno zapewnia ochronę i bezpieczeństwo, zaś prosta, ergonomiczna konstrukcja jest łatwa w użytkowaniu. Metalowe szafki montowane w szatniach są w stanie wytrzymać wiele lat bez konieczności wymiany – przez ten czas zapewniają bezpieczne miejsce służące do przechowywania zimowych kurtek, strojów gimnastycznych, butów oraz zbędnych podręczników.

Znajdujące się w naszej ofercie metalowe szafy i szafki szkolne zostały wykonane z wykorzystaniem najnowszych technologii i z dbałością o każdy detal. Gwarantują solidność, i wieloletnią funkcjonalność każdego produktu.