+48 22 728 10 79
Szafy, szafki metalowe.

Metalowe szafy oraz szafki

Bez względu na to czy pracujemy w biurze czy w warsztacie samochodowym, dostępna przestrzeń musi być odpowiednio zorganizowana. Właściwie zaaranżowane pomieszczenie nie tylko podnosi komfort pracy, ale również wpływa na zadowolenie pracowników, właścicieli oraz klientów danej placówki. Z tego powodu, szafy, szafki i inne meble muszą spełniać wiele zadań – być pojemne, trwałe i maksymalnie ergonomiczne.

Takie właśnie są wyroby firmy Era-Box. Ich solidność oraz funkcjonalność jest zagwarantowana przez nowoczesne rozwiązania w zakresie obróbki metalu i wysokim kwalifikacjom pracowników. W naszej bogatej ofercie znajdą Państwo jedynie wysokiej jakości metalowe szafy i szafki, a każda z nich charakteryzuje się funkcjonalnością oraz starannością wykonania.

Nasza firma istnieje na rynku od kilkunastu lat i zdążyliśmy w tym czasie wyposażyć wiele różnych placówek na terenie całej Polski (biura, urzędy, szkoły, obiekty sportowe, itd.). Z ogromną dbałością o szczegóły realizujemy zarówno zamówienia indywidualne, jak i duże zlecenia firmowe. Wszystkie wykonane przez nas metalowe szafy – szkolne, magazynowe, ubraniowe i inne, spełniają wszelkie niezbędne wymogi. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!