+48 22 728 10 79
Szafki do szatni

Szafki do szatni

Żadna firma, instytucja czy placówka posiadająca personel pracowniczy nie może obejść się bez szatni. W dzisiejszych czasach coraz częściej odchodzi się od rozwiązania w postaci pomieszczenia z wieszakami (oraz pilnującą ich osobą) na rzecz nowoczesnych i ergonomicznych szafek modułowych.

Metalowe szafki do szatni stanowią idealne rozwiązanie przede wszystkim dla placówek sportowych, edukacyjnych oraz bibliotek. Charakteryzuje je nie tylko solidność wykonania, ale również duża odporność na uszkodzenia mechaniczne. Odpowiednio utrzymane, są w stanie przez długie lata zapewniać bezpieczne miejsce do przechowywania rzeczy osobistych.

Szafki do szatni znajdujące się w ofercie Era-Box, to starannie wykończone produkty – polakierowane proszkowo, ocynkowane i zabezpieczone przed szkodliwymi warunkami zewnętrznymi, gwarantują komfort użytkowania przez długie lata. Pozwalają na swobodny dostęp do odzieży i innych przedmiotów codziennego użytku dlatego stanowią cenny element wyposażenia szkół, obiektów sportowych oraz zakładów pracy.

Nasza szeroka oferta obejmuje szafki jedno- oraz wielodrzwiowe, zamykane na zamek kluczowy, kłódkowy bądź szyfrowy (w zależności od potrzeb Klienta) jednak realizujemy również zamówienia indywidualne. Zapraszamy do współpracy!