+48 22 728 10 79
Szafka pracownicza

Szafka pracownicza

Wiele zakładów pracy wymaga od swoich pracowników noszenia specjalnej odzieży. Bez względu czy są to ubrania robocze czy ochronne, muszą posiadać własne miejsce. Rozwiązanie stanowi w tym wypadku szafka pracownicza – solidna i zamykana na zamek (kluczowy, kłódkowy, szyfrowy) gwarantuje bezpieczeństwo przechowywanym wewnątrz rzeczom osobistym.

Metalowa szafka pracownicza jest w wielu przedsiębiorstwach elementem niezbędnym – nie tylko pozwala na swobodną zmianę odzieży, ale również zapewnia pracownikowi skrawek prywatnej przestrzeni. Ze względu na swoją funkcjonalność, meble tego typu wykorzystywane są również w innych placówkach. Regularnie korzystają z nich szkoły, baseny, siłownie oraz inne obiekty użyteczności publicznej.

Era-Box, jako doświadczony producent wyrobów z blachy, dokłada wszelkich starań by produkt był wykonany perfekcyjnie. Każda szafka pracownicza jest konstrukcją solidną i funkcjonalną, lakierowaną proszkowo w celu jeszcze lepszego zabezpieczenia przed warunkami zewnętrznymi. Pojemność, ergonomia i bezpieczeństwo to cechy, które sprawiają, że nasze szafki zapełniły już niejedną szatnię.