+48 22 728 10 79
Szafka narzędziowa. Szafki narzędziowe, na narzędzia

Szafka narzędziowa – Szafka na narzędzia – Szafki narzędziowe

Narzędzia to w każdym warsztacie i zakładzie produkcyjnym element niezbędny. Posiadają dużą wartość – nie tylko finansową (np. drogie wkrętarki, wiertła i multi-narzędzia), ale także ze względu na zadania wykonywane na konkretnym stanowisku. Z tego powodu powinny być odpowiednio zabezpieczone, zaś pracownik powinien mieć do nich łatwy dostęp. Wyjątkowo pomocne w organizowaniu dużej liczby narzędzi są uniwersalne szafki narzędziowe.

Metalowa szafka narzędziowa to konstrukcja zaprojektowana i wykonana w jednym celu – by porządkować i bezpiecznie przechowywać wszelkiego rodzaju narzędzia. Dzięki niej, swoje miejsce znajdzie zarówno klucz francuski i zestaw śrubokrętów, jak i kombinerki, zaciski, nakrętki oraz wiele innych elementów wyposażenia warsztatu. Szafka na narzędzia charakteryzuje się solidną konstrukcją, odporną nie tylko na uszkodzenia mechaniczne, ale też na korozję i działanie środków chemicznych.

Szafki narzędziowe tworzone przez Era-Box są bezpieczne i ergonomiczne. Posiadają półki oraz szuflady, które jeszcze skuteczniej pomagają zorganizować miejsce pracy. Starannie wykonane z wykorzystaniem nowoczesnych technologii i przy użyciu sprawdzonych rozwiązań, zadowolą zarówno profesjonalnego mechanika, jak i domowego majsterkowicza.

Szafka narzędziowa Era-Box to gwarancja udanego zakupu.