+48 22 728 10 79
Szafka na klucze

Szafka na klucze

O tym jak ważne są klucze do mieszkania, biura czy pomieszczeń gospodarczych nie trzeba nikomu przypominać. Niewielki rozmiar, będący w normalnych okolicznościach zaletą, w przypadku kluczy stanowi największą wadę. Często zdarza się nam o nich zapomnieć lub wręcz je zgubić, co w konsekwencji prowadzi do wielu przykrych sytuacji. Rozwiązanie problemu stanowi szafka na klucze.

Era-Box posiada w swojej ofercie szeroki wybór metalowych szafek na klucze. Ergonomiczne, solidne i bezpieczne, gwarantują odpowiednie miejsce do przechowywania wielu kluczy (od kilku do kilkudziesięciu, w zależności od modelu). Każda szafka jest wykonana z lakierowanej proszkowo blachy co gwarantuje wysoką odporność na zarysowania.

Modele z haczykami, ruchomą listwą bądź przegródkami (w wersji metalowymi i szklanymi drzwiczkami) gwarantują dopasowanie do indywidualnych potrzeb każdego Klienta. Wysoka jakość wykonania oraz drobiazgowe wykończenie to cechy charakteryzujące wszystkie wyroby firmy Era-Box.

Zapraszamy do współpracy, bez względu na to czy zdecydują się Państwo na gotowy projekt czy pragną zrealizować swój własny! Szafka na klucze to ważny element wyposażenia zakładów pracy – warto zadbać by była jak najlepsza.