+48 22 728 10 79
Szafka na broń

Szafka na broń

Polowanie i strzelectwo to w naszym kraju dość niszowe formy aktywności, ale środowisko zainteresowanych nimi osób systematycznie się powiększa. Broń palna od lat wzbudza emocje, ma bowiem bardzo bogatą historię.

Zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami, każda sztuka broni musi być w warunkach domowych odpowiednio zabezpieczona. Z tego powodu niezbędny element wyposażenia każdego jej posiadacza stanowi metalowa szafka posiadająca możliwość dokładnego zamknięcia (atestowany zamek kluczowy lub szyfrowy). Szafka taka chroni zarówno długą broń myśliwską, jak i krótką broń ręczną przed dostępem osób niepowołanych.

Każda szafka na broń firmy Era-Box jest produktem wykonanym z myślą o solidności, funkcjonalności i bezpieczeństwie. Mocowane do ściany lub podłogi, i opcjonalnie wyposażone w skrytki, pojemniki na amunicję oraz uchwyty, idealnie dopasowują się do potrzeb każdego Klienta. Znajdujące się w naszej ofercie szafki na broń zostały wykonane z wykorzystaniem najnowszych technologii i spełniają wszelkie niezbędne wymagania oraz normy stawiane tego typu konstrukcjom. Stanowi to gwarancję bezpieczeństwa.

Poniżej prezentujemy Państwu naszą ofertę i serdecznie zapraszamy do współpracy.