+48 22 728 10 79
Szafka metalowa

Szafka metalowa

Wykonane z metalu meble, takie jak szafa czy regał magazynowy, często stanowią element wyposażenia warsztatów, biur, klubów fitness, bibliotek, a nawet szpitali. Metalowa szafka jest nie tylko trwała, odporna na zadrapania, ale również bardzo łatwa w czyszczeniu. Doskonale sprawdza się jako miejsce przechowywania ciężkich przedmiotów oraz dokumentów – wszędzie tam gdzie liczy się ergonomia i bezpieczeństwo.

Mimo iż metalowa szafka to mebel wykorzystywany przede wszystkim w szkołach i zakładach pracy, coraz więcej osób korzysta z nich również we własnym domu. Świetnie pasuje do nowoczesnych wnętrz, zaś ich pojemność, funkcjonalność i uniwersalność są w wielu mieszkaniach nie do przecenienia. Wystylizowane szafki na klucze, książki czy płyty przyciągają wzrok swoim awangardowym wyglądem.

Każda szafka metalowa firmy Era-Box to produkt kompletny. Wykonana z dbałością o najdrobniejszy szczegół, może spełniać swoje zadania w domu, w szkole, w biurze i wszędzie tam, gdzie jest potrzebna. Bez względu na przeznaczenie, gwarantuje satysfakcję na długie lata. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą.