+48 22 728 10 79
Metalowa szafa ubraniowa bhp

Metalowa szafa ubraniowa – Szafa BHP

Szafa ubraniowa doskonale nadaje się do przechowywania odzieży dla pracowników, ale meble tego typu wykorzystuje się również w innych obiektach. Szkoły, siłownie, baseny, kluby sportowe, pomieszczenia socjalne – wszystkie one od lat korzystają z metalowych szaf BHP. Dzięki ciekawemu designowi, spełniają nie tylko funkcję użytkową, ale również estetyczną.

Każda metalowa szafa firmy Era-Box to produkt cechujący się starannym wykonaniem, funkcjonalnością i wysoką trwałością. Komfortowa i ergonomiczna, stanowi cenny element wyposażenia, zaś możliwość jej indywidualnego dostosowania do potrzeb stanowi dodatkowy atut.

W Era-Box dbamy o każdy szczegół – każdy nasz wyrób spełnia najwyższe wymagania względem jakości oraz higieny. Szafy BHP są malowane proszkowo i standardowo wyposażone w półki oraz szyny na wieszaki. Perforowane, zamykane na zamek kluczowy, drzwiczki zapewniają bezpieczeństwo i nieprzerwany dostęp powietrza do wnętrza szafki. Podstawę dodatkowo zabezpieczono przed szkodliwym działaniem wilgoci.

Metalowa szafa ubraniowa firmy Era-Box to gwarancja udanego zakupu. Wieloletnia satysfakcja gwarantowana!