+48 22 728 10 79
Szafa telekomunikacyjna, szafy telekomunikacyjne

Szafa telekomunikacyjna – Szafy telekomunikacyjne

Telekomunikacja jest jednym z najszybciej rozwijających się sektorów gospodarki. To właśnie w dziedzinie technologii informacyjnych dokonał się w ostatnich latach największy postęp. Nad ich bezpieczeństwem czuwa nie tylko cała armia wykwalifikowanych pracowników, ale również najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne.

Szafy telekomunikacyjne chronią aktywne i pasywne komponenty. Wykorzystuje się je jako obudowy serwerów, patch paneli, przełączników sieciowych, zasilaczy, akumulatorów oraz okablowania. Cechują się nie tylko dużą wytrzymałością i obciążalnością, ale również zapewniają łatwy dostęp do wszystkich umieszczonych wewnątrz mechanizmów. Mimo iż z wyglądu przypominają metalowe puszki, są to precyzyjnie wykonane obudowy, dostosowane do potrzeb ukrytej wewnątrz nich maszynerii.

Szafy telekomunikacyjne produkowane przez Era-Box są wykonane w oparciu o zaawansowane projekty i wykonane z wysokiej jakości materiałów. Każda szafa telekomunikacyjna gwarantuje nie tylko solidność, ale również wysoką funkcjonalność. Malowane proszkowo, skutecznie zabezpieczają każdy panel i każdą instalację.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.