+48 22 728 10 79
Skrzynki na listy - producent skrzynek

Skrzynki na listy – Producent skrzynek na listy

Skrzynka na listy stanowiła przez lata stały element krajobrazu. W dzisiejszych czasach, gdy duża część korespondencji odbywa się za pośrednictwem internetu, obserwuje się spadek znaczenia tego typu skrzynek. Wciąż jednak cieszą się dużą popularnością, zwłaszcza wśród starszych mieszkańców, którzy nie zatracili umiejętności (i chęci) pisania tradycyjnych lisów oraz kartek pocztowych.

Skrzynki na listy z założenia powinny być konstrukcjami solidnymi – nie tylko muszą latami opierać się czynnikom zewnętrznym, ale również gwarantować bezpieczeństwo wrzucanym do ich wnętrza przesyłkom. Solidne i niezawodne, służą listonoszom od stuleci.

Era-Box, doświadczony producent wyrobów z blachy, posiada w swojej ofercie również skrzynki na listy. Każda z wykonanych przez nas skrzynek to produkt spełniający wszelkie normy – ergonomiczny i starannie wykończony. Zdajemy sobie sprawę jak ważne jest bezpieczeństwo Państwa korespondencji, dlatego zabezpieczamy nasze skrzynki przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Nie każdy producent jest tak skrupulatny.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, a jeśli zależy Państwu na zamówieniu indywidualnym – do współpracy.