+48 22 728 10 79
Skrzynka, skrzynki na klucze

Metalowe skrzynki – Skrzynka na klucze

Klucze do domu, do biura czy do składziku są niezwykle ważne. Dzięki nim można zabezpieczyć pomieszczenie przed dostępem osób niepowołanych. Niestety, ze względu na niewielkie rozmiary, często są przez osoby za nie odpowiedzialne gubione. Aby zabezpieczyć je przed zaginięciem lub ewentualną kradzieżą stosuje się specjalne skrzynki na klucze.

Metalowa skrzynka pozwala przechowywać klucze w sposób uporządkowany (dzięki haczykom, listwom, a nawet specjalnym przegródkom), zaś patentowy zamek gwarantuje bezpieczne zamknięcie drzwiczek.

Skrzynki produkowane przez Era-Box są uniwersalne – można przechowywać w nich nie tylko klucze, ale również gotówkę, wyroby jubilerskie i inne drobiazgi. Wykorzystywane w hotelach, szkołach, biurach i szpitalach, charakteryzują się niezawodnością i starannym wykończeniem. Są to cechy, które wyróżniają wszystkie nasze produkty. Skrzynki Era-Box są ergonomiczne i wytrzymałe, polakierowane proszkowo w celu lepszej ochrony przed zarysowaniem.

Solidna, metalowa skrzynka na klucze jest dodatkowym zabezpieczeniem, z którego warto skorzystać. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.