+48 22 728 10 79
Skrzynki na listy lokatorskie

Lokatorskie skrzynki na listy

Od czasu wejścia Polski do Unii Europejskiej, w życie weszło wiele nowych przepisów. Jednym z nich jest zapis o stosowaniu tzw. „euroskrzynek” (niewielkie lokatorskie skrzynki na listy), przeznaczone do kamienic i budynków wielorodzinnych.

Lokatorskie skrzynki na listy kojarzą się przede wszystkim z dużymi blokami, w których znajdują się dziesiątki mieszkań. Są do zazwyczaj duże konstrukcje, stojące lub wiszące, podzielone na wiele zamykanych na klucz przegródek (każda z nich jest przyporządkowana do jednego mieszkania).

Skrzynki lokatorskie firmy Era-Box są realizowane w oparciu o obowiązujące normy, również na indywidualne zamówienie Klienta. Każdy nasz produkt charakteryzuje się solidnością i kompleksowym wykonaniem, dzięki czemu możemy zagwarantować długotrwałą satysfakcję z jego użytkowania. Nasze skrzynki na listy lakierujemy proszkowo – zwiększa to ich odporność na zarysowania oraz korozję. Dostępne w szerokiej gamie rozmiarów i kształtów, pozwalają dopasować się do wnętrza każdego budynku.

Proste w obsłudze funkcjonalne, lokatorskie skrzynki na listy Era-Box to gwarancja bezpieczeństwa dla Państwa korespondencji. Zapraszamy do współpracy!