+48 22 728 10 79
Regał metalowy

Regał metalowy

W warsztatach (samochodowych, ślusarskich, itp.) na halach produkcyjnych i w innych tego typu miejscach pracy, bardzo ważna jest właściwa organizacja. Zorganizowane muszą być nie tylko zadania, ale również przestrzeń i rozmieszczenie materiałów niezbędnych do pracy. Narzędzia, towary, części zamienne i wszelkie inne elementy muszą być przechowywane w odpowiedni sposób, gwarantujący jednak stały i swobodny dostęp do nich.

Odpowiednia organizacja przekłada się bezpośrednio na jakość i tempo wykonywanej pracy. Metalowy regał warsztatowy rozwiązuje problem składowania i segregowania materiałów i sprawia, że pracownik nie marnuje czasu na szukanie pojedynczych elementów.

Solidny, trwały oraz prosty w montażu, regał metalowy firmy Era-Box stanowi doskonałe rozwiązanie zarówno dla małych, jak i dużych pomieszczeń produkcyjnych oraz warsztatowych. Lakierowany proszkowo charakteryzuje się dużą wytrzymałością na obciążenia i zarysowania, dlatego z powodzeniem można składować na nim ciężkie elementy. Dodatkową zaletą jest możliwość regulacji wysokości półek, co pozwala jeszcze lepiej dostosować regał do potrzeb pracowników.

Jeśli interesuje Państwa metalowy regał, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Realizujemy również indywidualne zamówienia o niestandardowych parametrach.