+48 22 728 10 79
Profil stalowy zamknięty - zamknięte profile stalowe

Stalowy profil zamknięty – Stalowe profile zamknięte

Budownictwo to ogromna gałąź gospodarki. Koszty sprzętu oraz materiałów budowlanych niezbędnych do wzniesienia zwykłego jednorodzinnego domu są niekiedy naprawdę duże. Z tego powodu stale dąży się do optymalizacji stosunku kosztów do jakości. Stale pojawiają się nowe rewolucyjne rozwiązania, takie jak choćby stalowy profil zamknięty.

Stalowy profil zamknięty (tzw. kształtownik) to element wykorzystywany nie tylko podczas budowy domów, ale również różnego rodzaju maszyn i instalacji (dźwigi, ogrodzenia, balustrady, słupy, itp.). Stalowe profile zamknięte charakteryzują się prostotą formy oraz bardzo dużą (zważywszy na ich niewielką masę) wytrzymałością. Dzięki temu można je z powodzeniem wykorzystywać do tworzenia lekkich, trwałych i stosunkowo niedrogich konstrukcji. Odporność na szkodliwe warunki zewnętrzne pozwala stosować profile zamknięte na zewnątrz i wewnątrz budynków.

Produkowane przez Era-Box profile zamknięte to wysokiej jakości stalowe elementy konstrukcyjne. Lekkie, ale wytrzymałe, wspomogą konstrukcję niejednego obiektu architektonicznego i znacząco obniżą koszty konstrukcji.