+48 22 728 10 79
Profile ze stali nierdzewnej

Profile ze stali nierdzewnej

Postęp technologiczny wymusza powstawanie nowych rozwiązań konstrukcyjnych. Pojawiają się nie tylko nowe techniki, ale również nowe materiały i elementy, których właściwości znacznie przewyższają te wykorzystywane dotychczas. Profile zamknięte – zwłaszcza te wykonane ze stali nierdzewnej, oprócz stosunkowo wysokiej wytrzymałości są wyjątkowo odporne na szkodliwe czynniki zewnętrzne. Z tego powodu są często wykorzystywane jako materiał budowlany – zmniejszają użycie stali, zwiększając jednocześnie stopień nośności.

Profile ze stali nierdzewnej jakie znajdą Państwo w ofercie Era-Box, to cenny i uniwersalny element konstrukcyjny. Wykonane z wysokiej jakości metalu, mogą zostać wykorzystane do tworzenia ramowych konstrukcji budynków i maszyn, balustrad, masztów, słupów, itd. Ze względu na ich walory estetyczne można stosować je zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz konstrukcji.

Profile ze stali nierdzewnej Era-Box to gwarancja wysokiej jakości za niewielka cenę. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą wyrobów z blachy.