+48 22 728 10 79
Szafy bhp, szafki metalowe, meble z metalu - producent

Jesteśmy obecni na rynku od ponad 70 lat. Wcześniej, jako Fabryka Mierników i Komputerów ERA, zajmowaliśmy się produkcją podzespołów komputerowych oraz mierników elektrycznych na rynek krajowy oraz zagraniczny. W roku 2001, w wyniku przekształceń, powstała znana do dziś firma Era-Box Sp. z o.o. Od tego czasu specjalizujemy się w jednej dziedzinie – kompleksowym wytwarzaniu precyzyjnych i specjalistycznych produktów z blachy. Na zamówienie tworzymy meble z metalu, takie jak metalowe szafy BHP, szafki na klucze, regały czy skrzynki pocztowe.

Podstawowym segmentem działania firmy ERA-BOX jest wytwarzanie elementów z wszystkich rodzajów blachy: stalowej, ocynkowanej, nierdzewnej, aluminiowej... Składa się na to wytwarzanie wszelkiego rodzaju szaf, obudów i elementów metalowych, oraz niewielkich gabarytowo konstrukcji stalowych. Specjalizujemy się w elementach dla telekomunikacji i wentylacji, ale realizujemy również zlecenia indywidualnych odbiorców z innych dziedzin.

W ostatnim okresie rozszerzyliśmy zakres świadczonych przez naszą firmę usług o obróbkę rur i profili zamkniętych na laserze światłowodowym, który umożliwia cięcie rur stalowych, ocynkowanych, oraz z metali kolorowych (miedź, mosiądz, aluminium).

Oferujemy usługi począwszy od opracowania technologii, po wykonanie prototypu oraz docelowej serii produkcyjnej. Wykonanie obejmuje wycinanie, krempowanie, spawanie lub zgrzewanie elementów metalowych, oraz obróbkę wykończającą wyprodukowanych elementów na którą się składa: lakierowanie proszkowe, cynkowanie na biało, czarno lub żółto oraz sitodruk

W naszej pracy stosujemy najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie obróbki materiałów metalowych. Dzięki wykwalifikowanej kadrze oraz rozbudowanemu parkowi maszynowemu oraz jesteśmy w stanie zrealizować praktycznie każde zamówienie. Jeśli interesują Państwa znajdujące się w naszej ofercie metalowe szafy, serdecznie zapraszamy do współpracy.

Wyślij zapytanie ofertowe

Jesteśmy uznanym partnerem kooperacyjnym firm krajowych oraz zagranicznych.

Posiadamy certyfikat Zarządzania Jakością PN-EN ISO 9001:2015-10, wydany w 2021 roku.