+48 22 728 10 79
Meble metalowe - producent mebli metalowych

Meble metalowe – Producent mebli metalowych

Meble metalowe cieszą się w ostatnim czasie rosnącą popularnością. Co ciekawe, trend ten nie dotyczy wyłącznie szkół i zakładów pracy – coraz częściej na takie rozwiązanie decydują się również gospodarstwa domowe. Ponieważ nie jest to przejściowy trend, warto zastanowić się nad powodami, które sprawiają, że meble metalowe są tak atrakcyjne.

Największą zaletą mebli metalowych jest bez wątpienia ich trwałość. Są odporne nie tylko na uszkodzenia mechaniczne, ale również temperaturę (wysoką i niską) oraz szkodliwe działanie wielu środków chemicznych. Dodatkowe zabezpieczenia sprawiają, że z meble metalowe można wykorzystywać nie tylko w pomieszczeniu, ale również na świeżym powietrzu. Producent często pokrywa je specjalną powłoką antykorozyjną, dzięki czemu postawienie ich w ogrodzie czy na balkonie nie stanowi problemu.

Kolejna zaleta mebli metalowych to funkcjonalność – często są regulowane i doskonale dopasowują się do bieżących potrzeb ich właścicieli.

Największy postęp dokonał się jednak od strony wizualnej. Dawniej metalowe meble wyróżniały się topornym kształtem i ciężarem, jednak dziś realizuje się indywidualne zamówienia, dostosowane do wymagań Klienta. Lekkie i fantazyjne konstrukcje z blachy nikogo już nie dziwią.

Producent mebli metalowych Era-Box posiada w swojej ofercie szeroki wachlarz szafek, skrzynek, regałów i innych konstrukcji z blachy. Starannie wykonane i polakierowane odnajdą się nie tylko w zakładzie pracy, ale również w mieszkaniu.