+48 22 728 10 79
Szafy bhp, szafki metalowe, meble z metalu - producent

Jesteśmy obecni na rynku od ponad 70 lat. Wcześniej, jako Fabryka Mierników i Komputerów ERA, zajmowaliśmy się produkcją podzespołów komputerowych oraz mierników elektrycznych na rynek krajowy oraz zagraniczny. W roku 2001, w wyniku przekształceń, powstała znana do dziś firma Era-Box Sp. z o.o. Od tego czasu specjalizujemy się w jednej dziedzinie – kompleksowym wytwarzaniu precyzyjnych i specjalistycznych produktów z blachy. Na zamówienie tworzymy meble z metalu, takie jak metalowe szafy BHP, szafki na klucze, regały czy skrzynki pocztowe.

Podstawowym segmentem działania firmy ERA-BOX jest wytwarzanie elementów z wszystkich rodzajów blachy: stalowej, ocynkowanej, nierdzewnej, aluminiowej... Składa się na to wytwarzanie wszelkiego rodzaju szaf, obudów i elementów metalowych, oraz niewielkich gabarytowo konstrukcji stalowych. Specjalizujemy się w elementach dla telekomunikacji i wentylacji, ale realizujemy również zlecenia indywidualnych odbiorców z innych dziedzin.

W ostatnim okresie rozszerzyliśmy zakres świadczonych przez naszą firmę usług o obróbkę rur i profili zamkniętych na laserze światłowodowym, który umożliwia cięcie rur stalowych, ocynkowanych, oraz z metali kolorowych (miedź, mosiądz, aluminium).

Oferujemy kompleksowe usługi począwszy od projektowania i opracowania technologii, po wykonanie prototypu oraz docelowej serii produkcyjnej. Wykonanie obejmuje wycinanie, krempowanie, spawanie lub zgrzewanie elementów metalowych, oraz obróbkę wykończającą wyprodukowanych elementów na którą się składa: lakierowanie proszkowe, cynkowanie na biało, czarno lub żółto oraz sitodruk

W naszej pracy stosujemy najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie obróbki materiałów metalowych. Dzięki wykwalifikowanej kadrze projektantów i techników oraz rozbudowanemu parkowi maszynowemu oraz jesteśmy w stanie zrealizować praktycznie każde zamówienie. Jeśli interesują Państwa znajdujące się w naszej ofercie metalowe szafy, serdecznie zapraszamy do współpracy.

Wyślij zapytanie ofertowe

Jesteśmy uznanym partnerem kooperacyjnym firm krajowych oraz zagranicznych.

Posiadamy certyfikat Zarządzania Jakością PN-EN ISO 9001:2009, wydany w 2017 roku.