+48 22 728 10 79

Wpis opublikowany 22.09.2015


Zastosowanie i zalety szaf ubraniowych

Szafki metalowe są w dzisiejszych czasach obowiązkowym elementem wyposażenia szkół, basenów, hal sportowych, obiektów użyteczności publicznej, itp. Jest to związane z szeregiem zalet jakimi mogą się pochwalić te trwałe i funkcjonalne meble.

Zarówno szafki ubraniowe BHP, jak i metalowe szafy skrytkowe są chętnie montowane wszędzie tam, gdzie konieczne jest stworzenie odpowiednich warunków socjalnych. Posiadają sporo cech sprawiających, że są wybierane znacznie chętniej niż ich drewniane odpowiedniki.

Głównym plusem tego typu mebli jest ich wysoka funkcjonalność oraz modułowa konstrukcja. Możliwość dostosowywania szafek do konkretnych potrzeb (regulacja wysokości, poziomowanie, dodatkowe przegródki, itp.) sprawia, że mogą być stosowane praktycznie wszędzie. Wytrzymałe i bardzo łatwe w czyszczeniu charakteryzują się ogromną odpornością na szkodliwe czynniki zewnętrzne – wysokie i niskie temperatury, ogień, wilgoć, środki chemiczne i pleśń.

Lakierowane proszkowo i dostępne w szerokiej gamie rozmiarów, stylów i kolorów, dopasowują się do każdego pomieszczenia, podnosząc jego funkcjonalność.