+48 22 728 10 79

Wpis opublikowany 28.09.2015


Trwałe, wielozadaniowe meble

Wielu osobom wydaje się, że meble wykonane z metalu znajdują zastosowanie jedynie w warsztatach i garażach. Tymczasem stanowią one cenne akcesorium w wielu gospodarstwach domowych. Wyróżniające się trwałością i solidnością, a jednocześnie zaskakująco lekkie oraz funkcjonalne, doskonale wkomponowują się w wystrój mieszkania.

Ze względu na swój design, metalowe szafki świetnie odnajdują się zwłaszcza w nowoczesnych wnętrzach. Łatwy montaż i szerokie spektrum regulacji, które oferują pozwala na korzystanie z nich zarówno w kuchni i łazience, jak i w spiżarni, a nawet w piwnicy.

Kolejną zaletą metalowych mebli jest fakt iż są one wyjątkowo łatwe w czyszczeniu. Lakierowana proszkowo blacha jest odporna na zaplamienie, a w razie ewentualnego zabrudzenia wystarczy ją delikatnie przemyć wilgotną ściereczką.

Poza funkcjonalnością, modułową konstrukcją, wytrzymałością oraz ciekawym designem, wykonane z metalu meble mają jeszcze jedną przewagę nad swoimi drewnianymi odpowiednikami – cenę. Nie tylko są znacznie tańsze, ale również wyjątkowo ekonomiczne w eksploatacji. Dzięki temu może sobie na nie pozwolić każdy.

Żadna osoba poszukująca niebanalnego i praktycznego rozwiązania do swojego domu nie może przejść obojętnie obok metalowych mebli. Trzeba przyznać, że stanowią one całkiem udane połączenie funkcjonalności i elegancji. Nie próbujcie jednak przystrajać salonu szafkami narzędziowymi ani puszkami telekomunikacyjnymi – na taką awangardę ludzie wciąż nie są gotowi :)